Kies je voor het Hoeksch Lyceum? Schrijf je dan in tijdens de centrale aanmeldweek van 25 tot 31 maart 2024

 

Na de aanmelding gaat een docent van onze school naar jouw groep 8 juf of meester en bespreekt jouw resultaten en bijzonderheden. Dit noemen we de warme overdracht. Een plaatsingscommissie bekijkt vervolgens in welke brugklas jij het beste past.

Voor de zomervakantie komen alle nieuwe leerlingen al naar het Hoeksch Lyceum om kennis te maken met hun klasgenoten en mentor.

Het nieuwe schooljaar begint met twee introductiedagen, waarin we je wegwijs maken binnen onze school. Verder leer je jouw nieuwe klasgenoten beter kennen. Ook leggen wij uit waarom wij hechten aan onze waarden: samen, respect, betrokkenheid en vertrouwen en wat dat voor jou betekent.
Daarna starten de lessen volgens het rooster.