Op vrijdagavond 8 februari wordt er in onze school een dictee gehouden om geld bijeen te krijgen voor “Halte Villa Zomerkind”. Dit is een initiatief uit Nieuw-Beijerland om een oude kerk te transformeren tot een ’thuis’ voor 16 Ernstig Meervoudig Gehandicapte kinderen die daar kunnen wonen ,spelen en therapie krijgen in een veilige omgeving.

Dat zoiets veel geld kost is duidelijk. Het Hoeksch Lyceum gaat daarom, zoals in het verleden al drie maal eerder voor diverse goede doelen gedaan, een dictee optuigen.

Roelof Hemmen, bekend van RTL en eertijds leerling aan onze school, zal het dictee voordragen. Door docenten van onze school wordt het dictee op de bewuste avond vakkundig nagekeken, want per fout wordt er door de deelnemers geld gegeven. Dus elke fout telt!

We verwachten weer veel deelnemers, deelnemers die zich vaak laten sponsoren door bedrijven of vriendenclubs.