Vlog jouw Hoeksche Waard!

De gemeenten van de Hoeksche Waard werken samen aan de ontwikkelingen binnen onze Hoeksche Waard.
Ook jij, als jongere, wordt hierbij betrokken.

De gemeenten organiseren hiervoor een vlogwedstrijd: ‘Vlog jouw Hoeksche Waard’!
Jongeren worden uitgenodigd een vlog te maken, waarin zij laten zien wat zij belangrijk vinden in de Hoeksche Waard. Dat kan gaan over hun favoriete plek in de Hoeksche Waard of bijvoorbeeld de sfeer van het dorp waarin ze wonen.

Het is ook interessant om te horen hoe jongeren naar de toekomst kijken: wonen ze over 10 tot 15 jaar nog in de Hoeksche Waard? En waarom wel/niet? En wat missen ze in de Hoeksche Waard?

Meer informatie over dit initiatief en over de wedstrijd is te vinden op www.waardmakers.nl

 

Een deskundige jury nomineert de vijf beste vlogs. Tijdens het Waardmakers Festival op 29 november in Dorpshuis Streona in Strijen worden de vijf vlogs getoond aan het publiek. De makers van de vlogs worden natuurlijk uitgenodigd voor dit Festival.  De uiteindelijke winnaar wordt beoordeeld door het publiek. Deze maker van de beste Vlog wint vijf kaartjes voor een pretpark. De winnaars van de tweede en derde prijs winnen prijs is een set van vijf bioscoopbonnen, om samen met vrienden naar de film te gaan.