Musical Scrooge op Hoeksch Lyceum

Het Hoeksch Lyceum presenteert u…..de Musical Scrooge!

De musical speelt het bekende verhaal Scrooge, de rijke vrek die een hekel heeft aan Kerstmis. Op kerstavond krijgt hij bezoek van drie geesten die proberen zijn lieve persoonlijkheid weer boven water te krijgen. Aan de musical spelen maar liefst 30 acteurs mee!
De hoofdrol is weggelegd voor Victor Schonk.  Fien Hagers (eerstejaars), Isabel de Jong, Laura Rakké en Maartje van Zijl spelen de geesten.

Melissa Arissen en Angela de Graaf (5 havo) regisseren en produceren mede de musical voor hun profielwerkstuk. Naast de grote groep leerlingen zijn er ook docenten die meewerken aan de musical: dhr. de Ridder en mevr. Klein hebben de productie in handen, dhr. Hodes en mevr. Koffeman zorgen voor de muzikale omlijsting. Het totale team bestaat uit 50 personen!

De voorstellingen zijn op maandag 14 en dinsdag 15 december om 19.30 uur (zaal open 19.00uur).
Kaarten zijn aan de deur te koop voor 3,– (of in de pauzes vanaf maandag 30-11)