Ben je door ziekte of een andere geldige reden afwezig geweest bij een toets, dan kun je deze toets inhalen tijdens het zgn. Toets Inhaal Moment (TIM).

Deze Toets Inhaal Momenten zijn op vaste uren gepland.

Voor het inhalen van een toets maak je gebruik van het TIM-formulier. Eén deel houd je zelf (om de afspraak niet te vergeten), het 2e deel is voor de docent.

Ben je door ziekte of een andere geldige reden afwezig geweest in het inhaaluur dat je hebt afgesproken, dan schuift de toets automatisch door naar het volgende inhaaluur. Je hoeft dan dus geen nieuwe afspraak met de docent te maken.

Als je een geldige reden hebt voor afwezigheid tijdens het inhaaluur meld je dit van tevoren middels een door één van de ouders ondertekend briefje bij de teamassistente. Ziek naar huis zonder je af te melden betekent: zonder geldige reden afwezig bij de toets!

Een leerling die zonder een vooraf bekend gemaakte geldige reden afwezig is, krijgt voor de gemiste toets het cijfer 1 toegekend.

inhaalovereenkomst (TIM)

De TIM-uren vinden plaats op de volgende momenten.