De puberteit is niet de makkelijkste tijd voor jongeren, ook niet voor ouders. De mening van vrienden en leeftijdsgenoten wordt belangrijker, maar als ouder heb je nog wel invloed op hun gedrag. Door het goede voorbeeld te geven en het gesprek te voeren met je kind kun je voorkomen dat je zoon of dochter begint met drinken, roken en vapen. Maar hoe doe je dat?

Jong JGZ, Youz en Helder Theater geven jou tijdens de online ouderavond van Goed Gesprek meer informatie over welke invloed je hebt als ouder op het gedrag van je kind en hoe je samen duidelijke, passende regels afspreekt.

Kom ook naar de online ouderavond op dinsdagavond 7 november om 20:00 uur. Leer meer over jouw rol als ouder, het voeren van een Goed Gesprek en ervaringen van andere ouders. Meld je aan via: www.goedgespreknix18.nl.