Vrijdag 26 mei vond de finale plaats van de Social Innovation Relay, een initiatief van Jong Ondernemen en Nationale-Nederlanden waarbij jongeren een ondernemingsplan bedenken dat een maatschappelijk vraagstuk oplost. Tien teams van middelbare scholieren kregen de kans hun bedrijfsplan voor een sociale onderneming in een pitch aan een professionele jury te presenteren in de Haagse Poort in Den Haag. In totaal hebben ongeveer 900 leerlingen aan deze competitie deelgenomen in ruim 200 teams. Uiteindelijk wist het team Care Flasks van het Hoeksch Lyceum door te dringen tot de laatste 10! Een hele mooie prestatie dus van Kick Bakhuizen, Noa Bouman, Bas Laan en Dante Stemmer uit 5 vwo. Zij hadden het idee om flessen te ontwikkelen die je in de supermarkt kan vullen met een drank naar keuze. Zo kan er enorm veel bespaard worden op plastic flessen. Ons team heeft een duidelijke pitch gegeven voor de jury en het publiek, waaronder hun docent dhr. Pegels. Helaas was het niet voldoende voor een podiumplek. Het winnende idee kwam namelijk wederom van het Carmel College uit Raalte. Zij bedachten een platform waar jongeren die vrijwilligerswerk willen doen in de ouderenzorg, gemakkelijk in contact kunnen komen met ouderen die hulp zoeken.

We feliciteren Kick, Noa, Bas en Dante met de geweldige prestatie!