Beste, talentvolle leerlingen van het Hoeksch Lyceum,

1 juni 2023 is het zo ver: een nieuwe editie van Hoeksch Lyceum’s Got Talent. Ben (of ken) jij iemand die hieraan mee MOET doen? Zorg er dan voor dat jij je of hij/zij zich inschrijf(t). Je mag alleen meedoen, maar ook in een groepje.

Aanmelden kan tot 17 mei door het volgende online formulier in te vullen:  https://forms.gle/ppGKV9tMRETZvsB19

Tijdens de avond zullen verschillende acts optreden voor publiek en jury. De beste act wint Hoeksch Lyceum’s Got Talent 2023.

Voor de show zal er een coaching-moment plaatsvinden waarop je je act laat zien aan meneer Verstrealen, mevrouw Van der Linden en mevrouw Klein. Dit coaching-moment is op 23 mei (8e + 9e uur). Met de feedback die je tijdens dit moment krijgt, kun je je act perfectioneren voor de show.

Vragen? Stuur gerust een bericht naar meneer Verstrealen, mevrouw Van der Linden of mevrouw Klein of spreek hen aan in de school.

Geen vragen? Snel inschrijven dan maar. Het wordt een fantastische avond!