Beste, talentvolle leerlingen van het Hoeksch Lyceum,  

23 juni 2022 is het zo ver: een nieuwe editie van Hoeksch Lyceum’s Got Talent. Ben (of ken) jij iemand die hieraan mee MOET doen? Zorg er dan voor dat jij je of hij/zij zich inschrijf(t)! Je mag alleen meedoen, maar ook in een groepje.  

Aanmelden kan tot 4 juni door het volgende online formulier in te vullen: https://forms.gle/o73HtC23inU5egUX6 

Tijdens de avond zullen verschillende acts optreden voor publiek en jury. De beste act wint Hoeksch Lyceum’s Got Talent 2022.  

Inloop: 19.00 uur
Aanvang: 19.30 uur
Locatie: aula Hoeksch Lyceum

Voor de show zal er een coaching-moment plaatsvinden waarop je je act laat zien aan meneer Verstraelen, mevrouw Zaaijer en mevrouw Klein. Met de feedback die je tijdens dit moment krijgt, kun je je act perfectioneren voor de show.  

Vragen? Stuur gerust een bericht naar meneer Verstraelen, mevrouw Zaaijer of mevrouw Klein of spreek hen aan in de school.  

 

Geen vragen? Snel inschrijven dan maar! Het wordt een fantastische avond!