Voedselbank haalt meer dan 30 kratten voedsel op

In de afgelopen 2 weken hebben leerlingen en medewerkers van het Hoeksch Lyceum producten ingezameld voor de gezinnen in de Hoeksche Waard die het niet breed hebben. Het is goed om in deze roerige tijd samen met de leerlingen verder te kijken dan onze eigen ‘bubbel’. Juist dat maakt zo’n actie ook uniek!

Helaas zorgde de corona-situatie voor veel afwezigheid van leerlingen en medewerkers. Daarom is besloten de actie met een week te verlengen. Hierdoor was het voor iedereen mogelijk om één of meerdere houdbare producten in te leveren.

Van koffie, thee, zout, rijst en pasta tot aan tandenborstels, luiers en schoonmaakdoekjes, er is van alles ingezameld voor de gezinnen die gebruik maken van de Voedselbank Hoeksche Waard. Deze week zijn de ruim 30 kratten overhandigd aan deze mooie en helaas noodzakelijke organisatie.

 

De commissie burgerschap van onze school (dhr. Koudstaal, mevr. Malgrom, mevr. Driever) dankt iedereen hartelijk voor de inzet en steun!