Noa de Kievit (6 vwo) heeft onlangs de Hoeksch Lyceum PWS-prijs 2021 gewonnen.

Het onderwerp van haar PWS was Blackjack speel strategieën. Zij kreeg van de jury een beoordeling van  9.5 (afgerond een 10). Een geweldig mooie prestatie!

De omschrijving van de jurybeoordeling:
Dit profielwerkstuk is gebaseerd op gedegen onderzoek, geheel conform de regels voor het schrijven van een wetenschappelijk verslag. Dit verslag   nodigt uit tot lezen, deels vanwege het correcte taalgebruik (nagelezen door vader) én omdat Noa goed gebruik maakt van kennis die zij aangereikt krijgt. De inhoud van het verslag is origineel en de wiskundige berekeningen zijn van bijzonder hoog niveau, mede door de inbreng van verschillende deskundigen, waaronder een econometrist uit Tilburg, mevrouw Leclercq en begeleider meneer Legierse. Naast Noa verdient ook haar zusje een onderscheiding omdat zij, al dan niet vrijwillig, meegewerkt heeft aan 250 blackjack simulaties.

Noa, van harte gefeliciteerd!