Esmée uit 4-havo in finale Europees kampioenschap!

Esmée uit 4-havo speelt vanmiddag in finale om het Europees kampioenschap

De eerste grootmacht werd eerder deze week gevloerd. Vanmiddag speelt het Nederlands elftal voor speelsters onder 17 namelijk voor het eerst in de historie in de finale om de Europese titel. Tegen Duitsland, dat eerder in de poulefase nog met 3-2 opzij werd gezet.

Oranje bereikte die eindstrijd dinsdagavond dankzij een heroïsche 3-1 zege op Spanje. De meiden van KNVB-coach Robert de Pauw vormden een hecht collectief, knokten om elke grasspriet en hadden een flinke dosis geluk aan hun zijde. Met die cocktail vloerden ze sensationeel de regerend Europees en wereldkampioen.
Wij wensen Esmëe en haar elftal alle succes toe vanmiddag!
Meer informatie:
https://www.onsoranje.nl/…/sensationeel-speelsters-onder-17…