Dagmar naar Pré Jeugd Oranje volleybal

Dagmar Mourits  uit 2 mavo is afgelopen vrijdag op Papendal geselecteerd voor Pré Jeugd Oranje. Dagmar is op 7 jarige leeftijd begonnen met volleyballen bij DVO in Oud-Beijerland en is sinds vorig seizoen actief bij Next Volley Dordrecht waar zij sinds dit seizoen uitkomt voor het eerste dames team in de 3e divisie. Pré Jeugd Oranje is een selectie van meiden geboren in 2004 en 2005 en is de daarmee de voorloper van Jong Oranje en het Nederlands Damesteam. De 1m86 lange volleybalster zal de komende periode op vrijdag gaan trainen op Papendal en hoopt uiteraard in de toekomst deel te gaan nemen aan internationale wedstrijden. “Ik ben supertrots dat ik door ben en ga mijn best doen het beste van mezelf te laten zien elke vrijdag. Ik heb er onwijs veel zin in!’’, aldus de gemotiveerde Dagmar.
Wij wensen Dagmar alle succes toe met volleyballen!