Best beleggende klas van Nederland op bezoek bij Kempen & Co.

Afgelopen schooljaar 2016-2017 heeft een groep leerlingen van de bovenbouw havo en vwo van onze school met Management en Organisatie /IBC in het vakkenpakket de landelijke beleggingscompetitie “Scholenstrijd” voor scholieren gewonnen.  

De groep mag daarom strijken met de eer van best beleggende klas van Nederland. Als prijs kreeg de klas een masterclass beleggen van de profs van Kempen & Co.  Vandaag was het dan zover: hoe gaan professionele beleggers te werk, hoe ziet hun werkdag aan de Amsterdamse Zuid-as eruit, waar letten zij op bij het selecteren van een aandeel, fonds of obligatie, wat moet je juist niet doen bij beleggen? Allemaal vragen waar de experts van Kempen & Co antwoord op hebben. Naast de masterclass kregen de leerlingen ook een rondleiding, waarbij o.a.  de dealingroom werd bezocht.