Econasium-leerlingen bezoeken 013 Poppodium

Afgelopen week hebben de leerlingen van het Econasium in het kader van een bedrijfseconomische excursie een bezoek gebracht aan 013 Poppodium .

013 Poppodium is een soort theater in Tilburg waar veel live concerten en danceavonden georganiseerd worden. Tijdens de excursie kregen de leerlingen een rondleiding door een medewerker. Hij heeft diverse economische kanten van een Poppodium getoond: van ticketverkoop, aantrekken van acts, horecagedeelte, de logistiek tot de schoonmaak.

De leerlingen kunnen terugkijken op een informatieve middag,. Ze hebben een beter beeld gekregen van de entertainmentwereld en vooral wat er achter de schermen gebeurt om het economisch verantwoord te laten draaien.

De leerlingen verwerken alle informatie tot een verslag.