Waardendag op Hoeksch Lyceum

 

Op 8 april heeft het Hoeksch Lyceum haar jaarlijkse waardendag. Een aantal jaren terug zijn we begonnen met het posterproject; onze kernwaarden hangen nu in elk lokaal. Hierna volgde het project van Vriend &Vijand, waarbij drie weken lang confrontatiecontainers op het schoolplein geplaatst werden. Dit project wordt volgend jaar herhaald. Vorig jaar was er een fotowedstrijd rondom onze kernwaarden.
Dit jaar ontvangen alle leerlingen een mooie tas met logo en onze kernwaarden (Samen, Respect, Betrokkenheid, Vertrouwen) daarop afgedrukt. Nooit meer zonder gymtas!

Graag delen we als school onderstaand filmpje uit Denemarken. Hierin komen al onze waarden tot uitdrukking. Het Hoeksch Lyceum staat geheel achter de inhoud van deze video. Deze week zullen we het filmpje in alle klassen laten zien en bespreken met de leerlingen.

https://www.youtube.com/watch?v=3R9jediklfg