Boele doet mee aan Europ. Science Olympiade

In januari hebben de derde klassen van het vwo deelgenomen aan de IJSO (Internationale Junior Science Olypiade).
Het belangrijkste doel van deze olympiade is het uitdagen en stimuleren van geïnteresseerde en getalenteerde derde klas leerlingen op het gebied van science en technologie. Meedoen kan leerlingen helpen bij het maken van een geschikte profielkeuze. In Nederland hebben 3000 leerlingen meegedaan aan de voorronde waarvan de beste 24 deelnemers doorstromen naar de nationale finale.

We zijn trots op Boele Visser, Lidewij Westerweele en Sam van Haaff uit gymnasium 3 die helaas niet genoeg punten hadden voor de finale, maar wel een certificaat ontvingen met de vermelding ‘eervol resultaat’. Boele had de hoogste score van onze school en mag daarom in november mee doen met de Europese Science Olympiade die wordt georganiseerd op een aantal Nederlandse universiteiten.