Herverdeling teamleiders

Geachte ouders/ verzorgers, beste leerlingen,

Donderdag 23 maart is er een vacature uitgegaan voor een teamleider bovenbouw vwo leerjaar 3 t/m 6. Deze vacature zou wellicht kunnen verbazen, want het Hoeksch Lyceum heeft immers op die plaats al een prima teamleider in de persoon van de heer J. Dekens. Zoals u/jullie weten timmeren wij als school hard aan de weg. Iedere dag opnieuw werken wij met elkaar én met passie aan het succes van onze leerlingen. Die instelling heeft de afgelopen jaren geleid tot een behoorlijke groei. Nu is het moment aangebroken om het managementteam uit te breiden zodat we de juiste aandacht, zorg en kwaliteit kunnen blijven leveren. Nadat de beslissing tot uitbreiding was genomen zijn wij met het team tot een herverdeling van de verschillende jaren gekomen. Met als gevolg dat twee teamleiders ook gekozen hebben voor een andere positie binnen het team. De samenstelling van het team zal er vanaf 1 augustus als volgt uitzien:

Teamleider eerste klassen         – Jeroen Dekens
Teamleider tweede klassen       – Jan Booij
Teamleider mavo 3 en 4             – Caroline van der Woude
Teamleider havo 3, 4, 5              – Peter Legierse
Teamleider vwo 3, 4, 5 en 6       – vacature

Wij hopen u/jullie spoedig te kunnen berichten met wie wij volgend jaar het managementteam gaan aanvullen.

Met vriendelijke groet,

Mevr. drs. R.M. Valkenborg,
Rector.