Examentrainingen

Ter voorbereiding op de Centraal Schriftelijke Examens van 2017 is er, naast de gebruikelijke examenvoorbereidingen en –trainingen door docenten van het Hoeksch Lyceum, ook dit jaar weer de moge­lijkheid examentrainingen te volgen bij een externe instantie.

Instituut Samen-Examen organiseert op zaterdag 15 april, zondag 23 april, en in de weekenden van  29-30 april en 6-7 mei 2017 trainingen voor de examenkandidaten van het Hoeksch Lyceum. In onderstaande brief informeren wij u over de mogelijkheden tot deelname van uw kind aan één of meer examentrainingen.

brief Examentrainingen 2017

Aanmelding geschiedt via de website www.samen-examen.nl.

-Klik in het menu boven op de optie Aanmelden
-Kies voor Vwo, Havo of Vmbo-tl
-Vul op het aanmeldingsformulier de gevraagde gegevens in. Kies voor de locatie Oud-Beijerland
-Vermeld in het vak Vraag/Opmerking; Leerling Hoeksch Lyceum