Aardbevingen in Italië en Romereis

Het midden van Italië is in de nacht van dinsdag op woensdag getroffen door twee krachtige aardbevingen. De bevingen waren het hevigst in de provincie Perugia, ten noordoosten van Rome. Het epicentrum van de beving lag ongeveer tien kilometer ten zuidoosten van de gemeente Norcia.

Leerlingen uit 6 vwo zijn op dit moment met hun begeleiders voor een week in Rome. Vanochtend is er contact geweest met dhr. van Tilburg, docent klassieke talen en begeleider van de groep leerlingen in Rome.
Dhr. Van Tilburg geeft aan dat alles rustig is in Rome. Vanuit school is er contact gelegd met het reisbureau, ook zij geven hetzelfde aan.
Er is vanuit de overheid geen negatief reisadvies afgegeven voor Rome. Uiteraard houden we alles in de gaten en houden we contact met de begeleiders in Rome.

Ondertussen maken ze er in Rome, volgens dhr. Van Tilburg, een mooie dag van met elkaar!

IMG_2435