Richard en Quinten leveren hoge prestatie

De W4-kangoeroewedstrijd is een ‘WereldWijde Wiskunde Wedstrijd’ waarin de creatieve geest van de deelnemers getest worden. Ook dit jaar hebben leerlingen van het Hoeksch Lyceum deelgenomen aan deze wedstrijd. Een aantal leerlingen hebben een zeer uitstekende prestatie geleverd. Quinten Roest (V4a) wist voor de derde keer op rij te winnen. Hij had 120 van de 150 punten behaald, proficiat!
De leerling met de hoogste score van de onderbouw leeft onder de naam Richard Croonenburg (G1a). Richard behaalde 109 van de 150 punten. Beide jongens met een percentiel van 98! Richard behoorde dit schooljaar ook al tot de beste 2% van Nederland bij de Beverwedstrijd (landelijke informaticawedstrijd).

Gefeliciteerd jongens!

Naamloos    1

Quinten roest   Quinten Roest certificaat