Priscilla wint ZKV wedstrijd

In de kamer van onze rector, mevr. Valkenborg, vond donderdag 10 maart de feestelijke prijsuitreiking plaats van de ZeerKorteVerhalen-wedstrijd van onze school. De eerste prijs van maar liefst 50 euro is gewonnen door Priscilla Luyckx (H4B) met het verhaal Kalverliefde. De winnares van vorig jaar, Noor van der Wal (G3A), heeft de tweede prijs, een cadeaubon, gewonnen met het verhaal RHaC. De derde prijs, ook een cadeaubon, heeft mevr. Valkenborg uitgereikt aan Chico Boehle (ha1a) voor zijn sprookje van De eenzame draak. De jury, de leden van het Taalteam en Dominique van Dongen (V5), vertelde dat de inzendingen zeer divers waren dit jaar; realistische en fantasy verhalen, maar ook echte sprookjes. Alle prijswinnaars hebben van boekhandel Boeken Plus uit Oud-Beijerland een setje boeken gekregen, als stimulans om vooral te blijven schrijven.

ZKV winnaars maart 2016