Lesnacht 2016

lesnacht 3

Durf jij het (weer) aan?
Blijf dan de hele nacht wakker en zamel geld in voor ons goede doel I.O.P.

 Het Ilulla Orphan Program is een sponsoringprogramma om weeskinderen in Tanzania naar school te kunnen laten gaan. Ze hebben, mede door onze donaties, al een weeshuis, bibliotheek en een middelbare school gebouwd. 

Je volgt de hele nacht verschillende workshops volgens een persoonlijk rooster en laat je daarvoor sponsoren door familie, vrienden en buren. We sluiten de nacht af met een ontbijt.

De Lesnacht is bedoeld voor leerlingen die het een uitdaging vinden om de hele nacht wakker te blijven en leuke workshops te volgen voor het goede doel. Je geeft je in tweetallen of alleen op en je mag jullie/je voorkeur voor de workshops aangeven.

Om mee te mogen doen moet je na inschrijving minimaal 50 euro ophalen aan sponsorgeld.

Om je aan te melden moet je een inschrijfformulier ophalen en weer inleveren in het SIC. Je krijgt daarna een sponsorenvelop waarmee je langs familie, bekenden en buren gaat om te vragen of zij je willen sponsoren voor de hele Lesnacht.

Meer informatie is te vinden op de pagina Lesnacht 2016