Instagram waarschuwing van politie (via AD)

Onderstaand bericht is het afgelopen weekend via de media (krant AD, Facebook, Twitter) verspreid.

Hoewel dit probleem niet op onze school blijkt te  spelen, wil de directie van school ouder(s)/verzorger(s) hier toch (preventief) op wijzen:

Bericht van Politie:

De politie in de Hoeksche Waard waarschuwt meisjes op Instagram om niet in te gaan op verzoeken van een verdacht account. In Oud-Beijerland zou iemand proberen jonge meisjes zichzelf te laten fotograferen ‘op diverse manieren’.

De politie waarschuwt ouders op Facebook om in de gaten te houden wat hun kinderen gevraagd wordt op sociale media. Dit verzoek noemen de agenten alvast ‘een situatie die u gerust met grote argwaan mag beoordelen’.

Het gehele artikel is na te lezen via de digitale AD-krant