Survival in Belgische Ardennen

Op woensdag 26, donderdag 27 en vrijdag 28 augustus gaan we met de klassen mavo-4 LO2 en havo-5 BSM op survival. Deze meerdaagse excursie is een onderdeel van het vak LO2 en BSM, georganiseerd door de sectie LO.

De BSM groep en de LO2 groep reizen gezamenlijk naar de Belgische Ardennen om hier drie dagen te overleven in de wildernis. Ter plaatse zal de groep aangevuld worden met professionele “HUSKI” instructeurs.

Het survivalprogramma zal onder andere bestaan uit:

  • Mountainbiken
  • Kanoën
  • Challenge parcours
  • Boogschieten
  • Tokkelen

Alle leerlingen (en hun ouders) uit bovengenoemde klassen hebben voor de zomervakantie een brief ontvangen met alle informatie over deze survival. De brief kun je  hier  nogmaals downloaden.

Let erop dat je het inschrijfformulier inlevert bij je LO docent!