Papieren stoel 3e klassen havo en atheneum

Ter afsluiting van het schooljaar hebben de natuurkunde docenten dhr. Schonk en dhr. Sieders de leerlingen uit 3 havo en 3 atheneum een stoel van papier laten ontwerpen. 

De stoel moest aan bepaalde constructieve eisen voldoen (recyclebaar, draagvermogen 5 kg, schaal 1:5, leuning + zelf te bedenken extra eisen) en gerealiseerd worden op basis van een vooraf goed te keuren stappenplan.  

Hierdoor worden de leerlingen aangemoedigd om hun aanwezige kennis, vaardigheden en houding te benutten en verder te ontwikkelen om concrete activiteiten op adequate wijze te verrichten – m.a.w. we hebben de leerlingen competentiegericht onderwijs geboden op een manier waar ze met veel plezier aan hebben gewerkt.
Het project werd in de toetsweek afgesloten met een schriftelijke toets.

De stoelen waren wel heel bijzonder en mooi: