Triatlon 3e jaars SportKlas

Donderdag 25 juni zullen leerlingen uit de 3e jaars SportKlas deelnemen aan een triatlon. De triatlon is georganiseerd door onze sportdocenten en de triatlon-vereniging Hoeksche Waard.

De route ligt geheel rond de Binnenmaas. Het zwemgedeelte zal plaatsvinden in de Binnenmaas, bij slecht weer wijken we uit naar het zwembad op het recreatieterrein.

De start is om 10.00 uur, vanaf het recreatieoord Binnenmaas. We verwachten dat de eerste leerlingen tegen 12.00 uur zullen finishen.

Toeschouwers zijn van harte welkom!

Route:
Start Hek Bressaccomodaties langs fietspad, N217Fietspad langs N217, Lageweg, Raadhuisstraat, rechtsaf naar Dorpsstraat, rechtsaf naar Polderdijk, Zwanegatsedijk, rechtsaf naar Ritselaarsdijk, rechtsaf naar Munnikenweg, Breestraat, Koetsveldlaan, rechtsaf naar fietspad N489, Rechtsaf naar Achterweg, Linksaf naar Vrouwehuisjesweg, rechtsaf naar fietspad N217, rechtsaf hek naar Bressaccommodatie

route