VWO 4 neemt deel aan Social Innovation Relay

De Vwo -4 groep M&O heeft deelgenomen aan de Social Innovation Relay (SIR) competitie die georganiseerd wordt in samenwerking met NN en HP. Tijdens Social Innovation Relay worden leerlingen van de middelbare school uitgedaagd om een innovatief (zakelijk) concept te ontwikkelen, om daarmee een sociale behoefte aan te pakken.

De competitie in 7 stappen:

  1. Online Registratie 2. Casussen 3. Online Quiz 4. Plan inleveren ( 20 groepen gaan door naar de volgende ronde) 5. Online begeleiding ( 10 groepen gaan door naar de Nationale Finale 6. Nationale finale 7. Internationale finale

De jury heeft de 20 conceptplannen voor SIR beoordeeld en de volgende teams van het Hoeksch Lyceum  hebben de finale op 12 juni bereikt:

  • EsmeeVanessaNynke
  • F.A.M.Mous

Zij gaan naar de Nationale finale van SIR  in het NN DE Café in Rotterdam. Tijdens de Nationale finale pitchen de teams hun idee aan een jury.