Ruben neemt deel aan nationale Chemie Olympiade

Ruben van Baarle  uit 6-VWO heeft de laatste ronde bereikt van de Nationale Chemie Olympiade 2015. Hij behoort daarmee tot de twintig beste kandidaten van de bijna 5.000 deelnemers van dit jaar en heeft zich daarmee gekwalificeerd voor de finaleweek van 2 tot en met 10 juni bij Yara Sluiskil.
Op woensdag 10 juni a.s. vindt in de Nieuwe Kerk in Middelburg de ontknoping plaats door middel van een feestelijke prijsuitreiking en de bekendmaking van de winnaars. De beste vier kandidaten zullen worden uitgezonden naar de Internationale Chemie Olympiade in  Bakoe, Azerbeidzjan. Wij hopen natuurlijk dat Ruben hierbij van de partij zal zijn. Mede namens medeleerlingen en docenten wensen wij Ruben veel plezier, sterkte en wijsheid toe.

Ruben

 Meer weten over de scheikundeolympiade? Kijk dan op de website : http://www.scheikundeolympiade.nl