Uitwisseling met Duitse leerlingen

Deze week ontvangen we 20 leerlingen van een Duitse school in het kader van een uitwisseling. De leerlingen komen uit het plaatsje Crimmitschau uit het oosten van Duitsland. Deze plaats ligt vlakbij Dresden. We allerlei activiteiten ondernemen en gaan de leerlingen vooral veel van elkaar leren. Ze gaan ervaringen opdoen van een andere cultuur en gewoonten. We zijn buurlanden en de afstand is relatief klein, maar er zijn genoeg andere gebruiken. Dat is interessant en tegelijkertijd worden we ook bewust van alle overeenkomsten die er zijn en leren we elkaar steeds meer waarderen.

Op deze pagina zal dagelijks een update worden gegeven.

Donderdag 6 en vrijdag 7 april:

Woensdag 5 april: bezoek aan stad Rotterdam

Dinsdag 4 april: ontvangst van de leerlingen, kennismaken met onze school.

Laatste wijziging op 5 juli 2017